Inzerce služeb

Inzerce služeb je velice důležitá pro propagaci produktů vaší společnosti. Proto využijte efektivní propagace pomocí článků na internetu právě na tomto webu, který slouží pro inzerce služeb.

Svět služeb -> Cestování -> Dovolená s dvojčaty - Bulharsko

Dovolená s dvojčaty - Bulharsko

Tags: Bellevue Beach | Bulharsko | Slunečné pobřeží

Máte dvojčata a rádi cestujete, ale na dovolenou k moři se neodvažujete?

Je to náročné, to nebudu tvrdit, ale zvládnout se to dá. Poradím Vám, co je dobré při cestování s dvojčaty vědět.

 

Pokud ještě dětem nebyli dva roky, podívejte se po letecké dovolené. Již nikdy nebude letecká dovolená levnější. Děti do dvou let ( tzv. infanti) mají letenky většinou zdarma, nemají nárok na  místo v letadle, ale sedí na kolenou rodiče. Dítě nemá nárok na zavazadlo, ale na kočárek se vztahuje bezplatná přeprava, takže ho můžete předat přímo u vstupu do letadla a vyzvednout si ho po přistání před letadlem ( vše záleží na dopravci). V letadle nesmí sedět dvě osoby s infantem vedle sebe. Takže pokud nebude v letadle dost místa, budete mít mezi sebou uličku nebo jinou osobu.

 

Dovolená v Bulharsku je ideální. Let trvá  max. 2,5 hodiny. Je dobré vzít do letadla nějakou hračku,  se kterou děti zabavíte. Do letadla si můžete vzít max. 1 litr tekuté stravy, nebo vody ( max. objem lahvičky je 100ml). Letištní kontrola Vám může povolit i větší obsah, ale bude chtít, abyste nápoj před nimi ochutnali. Vše záleží na letištní kontrole.

 

S malými dětmi, je lepší vybrat min. 4 hvězdičkový hotel. My jsme navštívili s našimi dvojčaty hotel Bellevue Beach – Slunečné pobřeží. Hotel je hned vedle pláže, přes promenádu. U hotelu je i bazén a samostatný dětský bazén. Hotel je moderně zařízený, s klimatizací a výhledem na moře. Pro děti jsme dostali na vyžádání dětské postýlky. Kočárek jsme mohli nechávat na recepci i s nafukovacím krokodýlem, lopatkami, bábovkami atd.. Moře bylo čisté a pozvolné. Naše dvojčata se bála vln, takže jsme koupili malý bazének a když byly vlny, koupali se v něm.

Stravování jsme zvolili polopenzi. Snídaně a večeře byli formou bufetu a bylo z čeho vybírat. V Bulharku jsou podobné ceny, jako u nás, takže dokoupení obědu, nevyjde draho. Stejně tak, se dají dokoupit pleny, nebo přesnídávky. Obchod byl od hotelu nedaleko.

Věřím, že i vy prožijete příjemnou dovolenou s dvojčátky, třeba v Bulharsku v hotelu Bellevue Beach.