Inzerce služeb

Inzerce služeb je velice důležitá pro propagaci produktů vaší společnosti. Proto využijte efektivní propagace pomocí článků na internetu právě na tomto webu, který slouží pro inzerce služeb.

Svět služeb -> Cestování -> Jet2.com odhaluje svou nabídku přímých letů do Velké Británie na toto léto

Jet2.com odhaluje svou nabídku přímých letů do Velké Británie na toto léto

Tags: Edinburgh | Leeds | letenky | levne letenky | Manchester | Newcastle | Velka Britanie

BRITSKÉ aerolinky Jet2.com přejí vše nejlepší všem účastníkům letošního Gay Pride festivalu po celé Evropě a rádi přivítají všechny účastníky na palubách svých letadel do Velké Británie.

Manchester Pride se koná v termínech 16. - 26. Srpna. Očekává se účast desítek tisíc lidí, kteří oslaví manchesterský Gay Pride v proslulé Gay Village v centru města. Účast potvrdila současná britská hudební skupina The Feeling. V blizkém Liverpoolu se pak Gay Pride uskuteční 3. srpna. Leťte přímým letem z Prahy do Manchesteru s Jet2.com již 6x týdnětoto léto.

Newcastle Pride se uskuteční 20. července 2013 s live hudbou předních britských kapel a bude větší, než kdykoliv předtím.  Jet2.com nabízí 2 přímé lety týdně z Prahy do Newcastlu.

Glasgow Pride přebarví Skotsko do růžové barvy v sobotu 10. srpna. Jet2.com nabízí 4 lety týdně do Edinburghu.

Leeds Pride ovládne Yorkshire v sobotu 4. srpna a Jet2.com nabídne výhodné lety z Prahy do Leeds Bradfordu 4x týdně.  

S výhodnými letenkami Jet2.com od 1243 Kč (vč. tax a poplatků) se všichni fanoušci gay pride lehce dostanou do vybraných destinací po Velké Británii.

Lety Jet2.com jsou k dispozici pro okamžitou rezervaci na české verzi stránek www.jet2.com.