Inzerce služeb

Inzerce služeb je velice důležitá pro propagaci produktů vaší společnosti. Proto využijte efektivní propagace pomocí článků na internetu právě na tomto webu, který slouží pro inzerce služeb.

Svět služeb -> Domácnost -> AkceZ.cz – Lidé si řekli o nejlevnější nabídku zemního plynu v ČR

AkceZ.cz – Lidé si řekli o nejlevnější nabídku zemního plynu v ČR

Tags:

Portál AkceZ.cz se rozhodl bojovat proti vysokým cenám od velkých společností na českém trhu a vyzval jednotlivce, domácnosti, živnostníky i podnikatele, aby se na portál zdarma zaregistrovali a společně vytvořili početnou skupinu za nižší ceny energií.

Na portál Akcez.cz se aktuálně přihlásilo již 10 000 lidí, což zaznamenalo velký úspěch při vyjednávání s dodavateli zemního plynu. Pro registrované se podařila vyjednat nejvýhodnější cena za dodávku zemního plynu na celém českém trhu, a to za 909 Kč za 1 MWh s fixací ceny až do konce roku 2013. Cena je stálá po celou dobu, je bez stálé měsíční platby a nutnosti odběru. Bonus navíc je 200 Kč. Změnu dodavatele zařídí za Vás zdarma.  

V orientačním porovnání s dominantním dodavatelem společností RWE se jedná o průměrnou úsporu 20 % a oproti ENRA (alternativní dodavatel plynu) o 5 %.

Nabídka AKCEZ.cz je v současné době nejvýhodnější na trhu. Při porovnávání je nutné se zaměřit na nabídky fixace ceny plynu, které garantují neměnnou, smluvní cenu do konce roku 2013, aby nemohlo dojít k navýšení cen ze strany dodavatele.

Portál AkceZ.cz je zatím otevřený i pro nové zájemce o nižší ceny energií (plynu i elektřiny), kteří se mohou bezplatně přihlásit, nabídku porovnat a případně o ni zažádat.