Inzerce služeb

Inzerce služeb je velice důležitá pro propagaci produktů vaší společnosti. Proto využijte efektivní propagace pomocí článků na internetu právě na tomto webu, který slouží pro inzerce služeb.

Svět služeb -> Komunikace -> Jak se vymanit ze zaběhnutých schémat? Koučink

Jak se vymanit ze zaběhnutých schémat? Koučink

Tags: | komunikace | koučink | rozvoj svých dovedností | sebedůvěra | stanovování a dosahování cílů | vnitřní pohoda

Z koučinku se v poslední době stává nový fenomén, jenž v posledních letech získává na oblibě. Tuto metodu stále častěji využívají lidé, kteří bojují s nějakými vnitřními bariérami ať už v oblasti zaměstnání, nebo v oblasti rodinného života. Váš osobní kouč se snaží navést vás k tomu, abyste sami tyto vnitřní překážky odstranili nebo alespoň minimalizovali, a nezbavuje vás při tom odpovědnosti za vlastní rozhodování a možnosti volby. Pomáhá vám nalézt a vymezit cíle, kterých chcete dosáhnout, a najít k nim vhodnou cestu.

S postupným přibližováním se k tomuto cíli se pak zvyšuje vaše sebedůvěra ve vlastní schopnosti a tím i schopnost přijmout větší zodpovědnost. Váš skrytý potenciál se tak postupně aktivizuje a vaše schopnosti se dále rozvíjejí. Pod koučovým vedením si ujasníte, čeho vlastně chcete dosáhnout (a nemusí se jednat jen oblast pracovní, ale též o váš soukromý život), uvědomíte si lépe své vlastní postoje a přání.

Koučink tedy výsostným způsobem podporuje individualitu každého jedince – člověk se stává aktivním tvůrcem svého života a snaží se vymanit se ze zaběhnutých schémat, která ho připravují o osobní svobodu, o odvahu rozhodnout se samostatně a lépe a především o zodpovědnost za svoje vlastní rozhodování. 

Na čem lze pracovat a jaké situace lze řešit metodou koučinku? Posilování sebedůvěry, energie pro život i pro práci, uvědomování si toho, kam směřuji, čeho chci dosáhnout a kdy odbourání emočních bariér např. v komunikaci efektivní komunikace v práci (kolegové či pracovní tým) a v rodině řešení vnitřního konfliktu - např. práce vs. osobní život, zvládání trémy při prezentacích, zlepšení osobní produktivity - time management, řešení osobních či pracovních vztahů, podpora rozvoje skrytých schopností a nadání, vytváření strategie v podnikání, plánování projektů, zorientování se v životě. 

Koučink můžeme zaměřit na osobní/ životní koučování  nebo na  koučování profesní.  I když se může zdát, že koučování má podobný efekt jako psychoterapie, není psychoterapií a jeho smyslem není léčba nebo odstraňování nedostatků či skrytých příčin. Je určený psychicky zdravým jedincům. Koučink probíhá v Praze a první setkání je nezávazné a o rozsahu cca 45 - 60 minut. Informace najdete na www.byt-uspesnejsi.cz nebo napište na e-mail:  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .