Inzerce služeb

Inzerce služeb je velice důležitá pro propagaci produktů vaší společnosti. Proto využijte efektivní propagace pomocí článků na internetu právě na tomto webu, který slouží pro inzerce služeb.

Svět služeb -> Komunikace -> Jak motivovat sebe či ostatní?

Jak motivovat sebe či ostatní?

Tags: cesta k úspěchu | individální trénink | motivace | sebedůvěra | typologie

Chcete řídit úspěšný tým zaměstnanců? Naučte se je správně motivovat. Motivace je proces, jímž psychika povzbudí organismus k tomu, aby něco vykonal či nevykonal. Silně motivovaní zaměstnanci dokážou stmelit pracovní tým a efektivně pracovat. Slabě motivovaní nebo pracovníci bez motivace naopak překáží společnému úsilí.

Důležitost motivace je zřejmá zejména v prvních dnech nových zaměstnanců. Správně zvolené motivační nástroje jsou ale podstatné i pro spokojenost a nasazení stávajících pracovníků. Vedoucí, který chce řídit úspěšný tým, proto musí umět nejen zhodnotit výsledky práce a pochválit, ale zejména dát přesnou a citlivou zpětnou vazbu. Posunout vpřed pak může jednotlivé zaměstnance i týmy správná, motivující kritika.


Kurzy  zaměřené na motivaci, komunikaci a budování sebedůvěry či sebedůvědomí jsou určené pro každého, kdo chce lépe porozumět svým kolegům či zaměstnancům, pro každého, kdo chce sebe i firmu změnit k lepšímu a využívat motivační nástroje pro své okolí. Doporučujeme vedoucím obchodních skupin, majitelům firem, personalistům, office manažerům i všem, klteří mají zájem o svůj osobní rozvoj. Kurzy lze realizovat ve formě individuální výuky, otevřených kurzů nebo firemního tréninku.