Inzerce služeb

Inzerce služeb je velice důležitá pro propagaci produktů vaší společnosti. Proto využijte efektivní propagace pomocí článků na internetu právě na tomto webu, který slouží pro inzerce služeb.

Svět služeb -> Obalové materiály -> Výroba a potisk obalových materiálů

Výroba a potisk obalových materiálů

Tags: Plastové sáčky | pytle | sáčky

Patříte mezi výrobce potravinářských produktů nebo jiných výrobků, které se neobejdou bez voděodolného obalu? Opatřete své výrobky kvalitním obalem firmy Invos s. r. o. a nebudete litovat. Invos produkuje plastové sáčky, potravinářské fólie, obaly z polyethylenu, vrstevné fólie ale i reklamní tašky a pytle.

Své obaly od Invosu můžete samozřejmě nechat potisknout, a to sice vysoce moderním rotačním flexostiskem. Pokud máte již obaly vlastní a máte zájem pouze o potisk, i pro vás je Invos dobrým řešením. Invos nabízí i potisk obalových materiálů externě dodaných. A jaké materiály si můžete nechat u Invosu potisknout? Možnosti jsou opravdu široké. K materiálům vhodným pro potisk patří LDPE (Low-density polyethylen), HDPE (High-density polyethylen), BOPP (biaxiálně orientovaný polypropylen), papír a vícevrstevné materiály. Invos to je ta správná volby pro nejen pro sáčky na vaše produkty. Nezapomínejte, že je to v první řadě obal, který si získá pozornost spotřebitele.

 

Aktualizováno (Úterý, 14 Srpen 2012 08:09)