Inzerce služeb

Inzerce služeb je velice důležitá pro propagaci produktů vaší společnosti. Proto využijte efektivní propagace pomocí článků na internetu právě na tomto webu, který slouží pro inzerce služeb.

Svět služeb -> Služby -> Celý svatební den zdarma

Celý svatební den zdarma

Tags: fotograf | obrad | svatba

Připravil jsem pro vás soutěž o svatební fotografování ZDARMA. Hrajte o celodenní  fotografování zdarma a nebo se slevou až 50 %. Mám pro vás připraveno 5 otázek, které jsou zaměřené na naší firmu a služby s ní spojené. Veškeré odpovědi se dají dohledat na našich webových stránkách.

První cena je celodenní fotografování zdarma, balíček obsahuje totéž co v nabídce. První výherce kromě celodenního fotografování dostane od nás také stříbrný voucher, kde je sleva 50 % na další produkty (je možné jej někomu darovat na svatební den nebo možnost fotografování v našem ateliéru). A malou pozornost ve formě růžového vína.
Ušetříte tak 10 000 korun.

Druhá cena je 50 % na celodenní fotografování a tu může vyhrát až 5 z vás, balíček také obsahuje totéž co v nabídce. K tomu dostanete také růžové víno a voucher se slevou 30 % (je možné jej někomu darovat na svatební den nebo možnost fotografování v našem ateliéru). Cena za svatební den vás bude stát jen 5000 Kč (záloha je 50 % z ceny).

Třetí cena je 30 % na celodenní fotografování a tu může vyhrát až 10 z vás, balíček také obsahuje totéž co v nabídce. K tomu také dostanete růžové víno a voucher se slevou 20 %.
(je možné jej někomu darovat na svatební den nebo možnost fotografování v našem ateliéru). Cena za svatební den vás bude stát jen 7000 Kč (záloha je 50 % z ceny).

Soutěžní odpovědi napište do kontaktního formuláře. Uveďte svoje jméno a příjmení, datum svatby (pokud už jej znáte), místo konání a odpovědi (Příklad: 1A, 2B a podobně). Soutěž začala 7. 12. 2015 a její uzávěrka končí 1. 3. 2016 ve 12 hodin. Slosování proběhne druhý den, kde vybereme výherce hlavní výhry. Dále vybereme pro druhou cenu 5 dalších výherců a pro třetí cenu 10 dalších výherců. Po výhře se s výhercem spojíme. Neváhejte a pojďte s námi soutěžit. Ti co nevyhrají i tak od nás dostanou slevový poukaz v hodnotě 15%, který mohou použít na naše fotografické služby.

Soutěžní otázky

 1. Kdy vznikla firma AWD Studio Lukáš Černý, jejíž součástí je tento ateliér?
  a) 29. 2. 2012
  b) 1. 3. 2012
  c) 1. 1. 2015
 2. Kde tato firma sídlí?
  a) v Děčíně
  b) v Praze
  c) ve Starých Křečanech
 3. V nabídce máme i dvoudenní fotografování, víte kolik stojí?
  a) 3000 Kč
  b) 10 000 Kč
  c) 15 000 Kč
 4. V našem ateliéru máme dvě plátna, na kterém nejčastěji fotografujeme?
  a) na bílém
  b) na černém
  c) normálka, na zdi
 5. Jezdím fotografovat svatby po celé republice, víte kam nejčastěji?
  a) do Děčína
  b) do Prahy
  c) do Liberce

Správné odpovědi posílejte pomocí kontaktního formuláře, který najdete na našich webových stránkách. Budeme se těšit společně s mou asistentkou na vaše odpovědi. Postačí odpovědět a mít tři správné odpovědi a i tak jste zařazeni do soutěže.