Inzerce služeb

Inzerce služeb je velice důležitá pro propagaci produktů vaší společnosti. Proto využijte efektivní propagace pomocí článků na internetu právě na tomto webu, který slouží pro inzerce služeb.

Svět služeb -> Zdraví -> Proč se věnuji tantrickým masážím?

Proč se věnuji tantrickým masážím?

Tags: kraniosakralni | masaz | osteopatie | tantra

Miluji tuto práci. Když masíruji, cítím se jako skladatel symfonie, cítím jako bych tvořila něco nového a neopakovatelného. I taková je každá masáž, nikdy to není stejné, vždy se objeví něco, co otevře dveře dál a je na každém jestli se rozhodne těmito dveřmi vstoupit a poznat sám sebe ve své celistvosti.

Proč se věnuji tantrickým masážím?

Tantrické masáže jsou o odvaze, touze něco ve svém životě změnit, posunout hranice, poznat sám sebe, překvapit se, pochopit se, odpustit si. Já jsem pouze průvodce co ukáže směr, jít už ale musí každý sám. Z praxe vím, že kdokoliv, kdo začne tantru vyhledávat, už uslyšel její volání a není náhoda, že na ni ve svém životě narazil. Je mnoho cest jak na sobě pracovat a všechny vedou do stejného místa. Tantra je jedna z nich. Pokud čteš tyto řádky, již si její volání uslyšel

Pokud bych měla říct, co tato práce dává mně, je to naprosto všechno. Každý klient je i moje zrcadlo a posune mne v životě dál. Často si při terapii o sobě něco uvědomím a myšlenky, které mne napadnou jsou odpovědí na dosud nevyslovené otázky.

V rámci terapie, Vám mohu poradit, jak pracovat se svými energetickými centry, a jaká z nich momentálně potřebují větší pozornost a co proto dělat. Tantrické masáže pro mne nejsou jen o relaxaci a smyslných dotycích, ale hlavně o léčení těla i ducha. Používám kombinaci masérských hmatů a hmatů z odvětví kraniosakrální osteopatie, kombinace těchto praktik se mi z ohlasů jeví jako vysoce účinná a rychlá možnost práce na sobě a se svým tělem.

Budu se těšit na Vaši návštěvu Hanka

Více najdete na harmonyspa.cz.